Prancuziškos įtempiamos lubos.

Tam kad suprasti, ką reiškia prancuziškos  įtempiamos lubos reikėtų prisiminti istoriją.

Medžiaginių lubų istorija prasideda iki mūsų eros, gal būt tai buvo Egiptas.

Įtempiamų lubų technologijos idėja atgaivinama Švedijoje 1967 m atsiradus pvc plėvelei.

80-ais metais įtempiamų lubų srityje iniciatyvos imasi Prancuzai. Galima drąsiai teigti, kad būtent Prancuzijoje įtempiamų pvc lubų technologija buvo išvystyta iki tobulumo. Būtent prancuziškos pvc lubų plėvelės buvo geriausios. Su laiku dauguma Europos firmų gamyba pagal europetiškas technologijas buvo perkelta į Kiniją ir kitas Rytų šalis. Jeigu šiandien mes matome užrašą prancuziškos įtempiamos lubos, tai reikia suprasti, kad tai yra lubos kur yra panaudota elastinė PVC plėvelė.

Jeigu įtempiamoms luboms mes naudojame pvc plėvelę žinomos prancuziškos, vokiškos, belgiškos ar kitos žinimos europetiškos firmos, dažniausiai tai reiškia, kad medžiaga pagaminta Kinijoje pagal tam tikrą Europetiška techologiją.

Didžiausias Kinijos gamintojas ir didžiausias PVC plėvelių įtempiamoms luboms tiekėjas pasaulyje -MSD (Zhejiang MSD New Material Co., Ltd.). Tai konkurencinga produkcija kuri sėkmingai konkuruoja su Europos gamintojais. MSD produkcija atitinka visus reikalingus ES kokybės sertifikatus. Tai pat gaminama 5,0 m pločio plėvelė, ištempiama iki 5,60 m pločio.

Taigi, grįžtant prie ,,prancuziškų lubų“ pavadinimo, tai pagarba prancuzams už išvystytą įtempiamų lubų technologiją. Šiandien prancuziškos įtempiamos lubos tai įtempiamos pvc plėvelės lubos, kurios gali būti pagamintos iš kokybiškos vokiškos PVC plėvelės, pagamintos Kinijoje. Ne visada verta tikėti, kad Jūsų lubos bus pagamintos iš medžiagos pagmintų būtent Europoje (Prancuzijoje, Vokėtijoje, Belgijoje).

Esame patyrę įtempiamų lubų montavimo meistrai. Mūsų meistrai montuoja lubas Vilniuje, Lietuvoje ir užsienyje jau 10 metų. Patikimiausias būdas sužinoti apie įtempiamas lubas tai iškviesti meistrą į namus: